• 17. Uluslararası İstanbul Ağız- Diş Sağlığı, Cihaz ve Malzemeleri Fuarı
  • 26-29 Mayıs 2022
Kalan Süre

IDEX İstanbul'un yurtdışı tanıtım ve pazarlama çalışmaları büyük ses getirdi


Alanında dünyanın en büyük 3 fuarından biri olan IDEX İstanbul 2020 için CNR Holding tarafından başlatılan tanıtım ve pazarlama çalışmaları uluslararası arenada büyük ses getirdi.

Sadece İDEX için oluşturulan profesyonel yurt dışı ekibi, 15-18 Mayıs'da dünya dental sektörü tarafından bilinirliği yüksek olan İtalya, İngiltere ve Bulgaristan'daki fuarlarda, IDEX'in global marka konumlandırmasını daha da güçlendirecek çalışmalarda bulundu.

Bu kapsamda gerçekleştirilen IDEX İstanbul'un yurtdışı tanıtım ve pazarlama çalışmalarıbu yıl ilk kez standlı katılım gösterdiği İtalya Rimini'deki Expo Dental Meeting ve Bulgaristan’da düzenlenen Bulmedica – Buldental Fuarları'nda ve İngiltere’nin Birmingham kentinde gerçekleştirilen The Dentistry Show'da, uluslararası dental söktörü tarafından büyük ilgi gördü.

Ayrıca İngiltere'de diş hekimliğinin geleceğinde ve şekillenmesinde büyük rol oynayan İngiliz Diş Sağlığı Endüstrisi Derneği (BDIA- British Dental Industry Association) Londra'da ziyaret edilerek yetkililere IDEX 2021 ile ilgili fuar sunumu yapıldı. Başarılı geçen sunumun ardından BDIA'nın önümüzdeki yıl gerçekleşecek olan fuara pavilyon olarak katılımı konusunda ilk adımlar atıldı

Önümüzdeki dönemde Dubai, Çin, ABD, Macaristan, Polonya ve Rusya’da  devam edecek olan yurtdışı tanıtım ve pazarlama çalışmaları, CNR Holding’in IDEX için oluşturduğu ekibin yanı sıra Dubai ve Londra ofisleri üzerinden ve 78 uluslararası acente üzerinden yapılıyor.

Uluslararası katılım oranı ile ülkemizdeki fuarlar arasında yabancı katılımcı rekorunu elinde bulunduran IDEX İstanbul, bu çalışmalar doğrultusunda, uluslararası katılımcı ve profesyonel ziyaretçi rakamlarında kendi rekorunu kırmayı hedefliyor.

Ağız ve diş sağlığı alanında tek uluslararası organizasyon olan IDEX - Uluslararası İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı, 08-11 Nisan 2021 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde 17'nci kez düzenlenecek.