• 17. Uluslararası İstanbul Ağız- Diş Sağlığı, Cihaz ve Malzemeleri Fuarı
  • 26-29 Mayıs 2022
Kalan Süre

Haberler

İDEX'in ticaret hacmi göz kamaştırıyor

Ağız ve diş sağlığı alanında tek uluslararası fuar olan İDEX İstanbul Fuarı,  İstanbul Fuar Merkezi'nde 17. kez düzenlenecek. Fuarda, Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Bağımsız Devletler Topluluğu, Balkan Ülkeleri’nin de aralarında bulunduğu 75 ülkeden gelecek alım heyetleri ağırlanacak. Fuara yerli ve yabancı 25 binin üzerinde profesyonel alıcı gelecek.

 


Türkiye’de ağız ve diş sağlığı ekipmanlarının gelişiminde ve sektörün ticari hacminin artmasında önemli rol oynayan 17. Uluslararası Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Ekipmanları Fuarı İDEX İstanbul, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve DİŞSİAD (Diş Malzemeleri Sanayicileri ve İş Adamları Derneği) tarafından organize edilecek.


150 milyon dolarlık ticaret hacmi göz kamaştırıyor

Geçtiğimiz yıl 2 bin 337’si yabancı, olmak üzere 22 bin 496 sektör profesyoneline ev sahipliği yapan fuarda 150 milyon dolarlık ticaret hacmi gerçekleşti. İngiltere, Kore, Brezilya, Tayvan, Pakistan ve Çin gibi ülkelerden gelen ülke pavyonlarına da ev sahipliği yapan fuar, 2022'de 30 bin metrekarede 300'ün üzerinde firmanın katılımı ile gerçekleşecek.

Uluslararası alanda da ilgiyle takip edilen fuarı, dünyanın birçok ülkesinden gelecek kuruluş temsilcilerinin yanı sıra Türkiye’nin birçok ilinden, diş hekimliği fakülteleri, ağız ve diş sağlığı merkezleri, diş klinikleri ve diş hekimliği odalarını temsilen öğretim görevlileri ve hastane yöneticilerinden oluşan çok sayıda sektör profesyoneli ziyaret edecek.  

Dental alandaki son teknolojiler İDEX İstanbul’da konuşulacak

İDEX İstanbul kapsamında düzenlenecek olan kongre ve sempozyumlarda her yıl olduğu gibi 2022'de de dünyanın en önemli akademisyen ve uzmanları ağırlanacak.  Ağız ve diş sağlığındaki en son yenilikler ve teknolojik gelişmelerin detaylı bir şekilde ele alınacağı bu etkinliklerde sektörün bir adım önüne geçme şansı yakalanacak.

Her yıl önemli ölçüde gelişip büyüyen İDEX İstanbul, katılımcı firmalara kendisi ile birlikte büyüme fırsatı sağlarken ziyaretçilerine de uluslararası ticaret yapma olanağı şansı veriyor.