Kalan Süre

Haberler

IDEX 2019’a Tayvan da milli katılım sağladı

Türkiye’nin ağız ve diş sağlığı sektörü için düzenlenen tek uluslararası fuarı IDEX İstanbul’a Brezilya ve Kore’nin ardından Tayvan da milli katılım sağladı
 
11-14 Nisan 2019 tarihleri arasında, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ile Diş Malzemeleri Sanayicileri ve İşadamları Derneği (DİŞSİAD) iş birliğinde organize edilen, alanında dünyanın en büyük üç fuarından biri olan IDEX İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı bu yıl 16’ıncı kez sektörün gelişmesine katkı sağladı.
 
 
Motranser, ACME TOOLING TECHNOLOGY CO., LTD. altında yer alan profesyonel tıbbi ürünler markasıdır. Şirket üç ana ürün grubu ile katılım gösterecek. 
 
M1 serisi: LED Dental Ayna, Otoklavlanabilir, Mühendislik Plastikleri, Değişebilir Ayna, Ön Yüzey Aynası, Buğu Önleyici Ayna, Renk Kodu Yönetimi, %100 Enfeksiyon Kontrolü, Işık Kaynağı Modülü Tasarımı.
M2 serisi: Değiştirilebilir Diş Aynası, Otoklavlanabilir, Mühendislik Plastiği, Değiştirebilen Ayna, Ön Yüzey Aynası, Buğu Önleyici Ayna, Renk Kodu Yönetimi, %100 Enfeksiyon Kontrolü, Endo Gauge Tasarımı.
M3 serisi: AirClean Dental Ayna, 3 Yollu Püskürtmeye Hızlı Bağlantı, Otoklavlanabilir, Mühendislik Plastikleri, Değiştirebilen Ayna, Ön Yüzey Aynası, Hidrofobik Aynalar, %100 Enfeksiyon Kontrolü, Renk Kodu Yönetimi.
 
 
 
Inteware, 3D yazıcı ve tarayıcı ile tasarım, implant planlama ve ortodontik kurulumun dahil olduğu tek elden dijital bir çözüm sunan yazılımdır. Gelişmiş teknolojisi ile kurum içinde 30 dakika gibi kısa zamanda kişiye özel köprü kenar ayakları (abutment), cerrahi kılavuzlar, hizalayıcılar ve geçici kuronlar ile köprülerinizi verimli ve doğru bir şekilde üretmenizi sağlar.
 
 
 
Nano-Mill Technology, Karbür Frezelerinin imalat ve ihracatında uzmanlaşmış profesyonel bir Tayvan tedarikçisidir. Aletlerimiz İsviçre'nin en iyi hammaddelerinden üretilmiştir, İsviçre'nin en son CNC Rollomatic makinesi ile taşlanmıştır.
Aletlerimiz Almanya'dan en iyi hammaddelerden yapılmış, İsviçre'nin üst sınıf CNC Rollomatic makinesi ile harmanlanmıştır. Balzer'in önde gelen kaplama teknolojisinin uygulanması sayesinde diş hekimliği alanı da dahil olmak üzere her türlü malzeme üzerinde ürün kalitesini ve performansını artırmayı garanti etmiştir.
 
 
Song Young International Co. diş ürünleri alanında profesyonel bir üreticidir. 1997'den beri Japonya, Amerika ve Avrupa'da dişhekimliği alanında iyi bir üne sahip şirketlerle aramızda OEM ODM (Orijinal Ekipman Üreticisi, Özgün Tasarım Üreticisi) ilişkisi kurduk.
Ürünlerimiz dünya standartlarına uygun şekilde titizlikle üretilmekte ve birçok teknik sertifika almaktadır. Dünya çapındaki pazar alanımız Japonya bazlı olarak özellikle Amerika ve Avrupa olarak geliştirdik.
 
 
 
T-Plus geleceğe yönelik tutkuyla çalışan ve dünyanın en iyisi olmak için her türlü çabayı gösteren bir firmadır.
T-Plus, dünya standartlarında implant sistemleri yaratır ve üretir. Canlılık ve potansiyelle dolu, benzersiz teknoloji ve zengin bir deneyime sahip olan T-Plus, Tayvan'dan yurtdışı pazarlara, Asya'dan tüm dünyaya aktif olarak genişlemektedir.