Kalan Süre

Haberler

Kore Teknolojisi IDEX’te sizleri bekliyor

Dünya dental endüstrisinin lider ülkelerinden Kore, IDEX fuarına hazırlanıyor. Koreli 20’den fazla firma fuarda dental üniteler, implant sistemler, estetik diş hekimliği, ortodontik araçları, laboratuvar sarf malzemeleri ve endodontik ürünleri ile yer alacak. Katılımcıları şimdiden tanımanız için kısa bir liste hazırladık.
 
 
AMCO Inc. Malzeme ve Teknolojileri, birçok bilim insanı, kimyager ve klinik dişhekimi tarafından yapılan yeni araştırmalarla hızla gelişmektedir. Ortaklarına benzersiz bir çözüm sunmak amacıyla araştırma ve geliştirme konusunda yatırımlarını sürdürerek endüstri standartlarını aşmayı hedeflemiştir.
Felsefeleri, müşteri ihtiyaçlarını tanımlamak ve karşılamak, ürünlerinin kullanımları hakkında destek vermek ve müşterilerinin hastalarına mümkün olan en iyi diş bakımını verebilmeleri için ek eğitim kaynakları sağlamaktır. AMCO, her hastanın gülümsemesini korumak, iyileştirmek ve geliştirmek için minimal invaziv ve klinik olarak önemli diş sağlığı çözümleri sunmaya kendini adamıştır.
 
 
Ar-Ge merkezi olarak faaliyet gösteren BIODEN Co. Ltd. şirketi son 12 yıldır yenilikçi ürünler geliştirmekte ve 18 ülkeye ihraç etmektedir.
 
 
Dental Studio Co. Ltd. ileri teknolojisi ve farklılaştırılmış ürünleri ile en iyi çözümleri sunarken his tasarımı diş hekiminin tekniğine en iyi değeri katar. Her ürünü ile benzersiz memnuniyet yaşamanızı sağlar.
 
 
 
 
Diadent Group International 1985'ten bu yana dental endüstrisinde lider Endodontik üreticisidir. DiaDent, 34 yıldan uzun bir süredir Kök Kanal Obtrasyon Sistemi ve Malzemeleri, Mikro Hibrit ve Akışkan Kompozit Reçine konularında uzman bir dünya lideri haline gelmiştir.
ISO 13485 standardını takip eden sıkı Kalite Yönetimine dayanan DiaDent, tüm dünyadaki ortaklarımızı memnun etmeye devam edecektir.

 
Dunamis Dental Co. Ltd., 2001 yılında kurulmasından bu yana, şirket içi Ar-Ge birimi ve küresel ortaklıkları yoluyla kaliteli yüksek hızlı dental el aletleri geliştirmeye kendini adamıştır.
Yılda 12.000 adet üretim kapasitesine sahip olan Dunamis, küresel dağıtım ağını desteklemeye hazırdır. Dunamis, dünya dental el aleti pazarının lider tedarikçisi olmak için büyümeye devam edecektir.
 
 
 
Kore'nin önde gelen diş malzemeleri üreticilerinden IL-CHUNG DENTAL CO. LTD. 18 yıldır Ar-Ge ve kalite kontrolüne dayalı en iyi kalitede diş malzemeleri üretmektedir. 2000 yılında kurulan şirket, yerel pazarda çok olumlu geri dönüşler aldığı çok çeşitli diş malzemeleri geliştirmiştir.
Tüm ürünleri laboratuvarlarında, Kore FDA ve ilgili makamlarca onaylanan ISO, CE, GMP gibi titiz kalite kontrol sistemleri altında üretilmektedir. Başlıca ürün kategorileri Endodontik, Restoratif, Diş İzlenim Tedavisi, Prevantif, Dentin, Diş Hassasiyet Gidericiler, Dental Yapıştırıcı, Dental Reçine, Diş Sementleri, Diş Alet Dezenfektanları, Tahliye Sistemi Temizleyicileridir.
 
 
INNO DENTAL, Kore'de en iyi dental fiber malzeme ürünleri üretecisidir. Q.P. Fiber Post, yüksek radyoopak ve mükemmel ışık geçirgenliğine sahip son nesildir,
U.P. Fiber Splint, geçici implant protezleri splint ve tutucu ürünüdür. SES Mesh, yüksek hasta memnuniyeti sağlayan düşük fiyatlı ve rahat kullanımlı diş protezidir.
 
 
 
Kerator Tüm implantlarla uyumlu, 860 çeşit implant ebadı bulunan Kerator overdenture tutucuları üreticisiyiz. Kerator'u dünyanın dört bir yanındaki 42 ülkeye ihraç ediyoruz.
 
 
 
MEDICLUS Co. Ltd. ışıkla sertleşen zirkonyum diş kompozit malzemeler, endodontik malzemeler, vb. imalatçısıdır. CE, ISO13485 / 9001, FDA ve KGMP gibi yerli / uluslararası sertifikalar ve patentler almış ve sıkı kalite kontrol sistemi altında çalışan bir firmadır.
 
 
 
MyungSungC&M Yerel ve uluslararası satış yapan ortodontik ekipman ve malzeme geliştiren ve üreten bir firmadır.
 
 
 
 
 
 
 
1998 yılında Kore'de diş malzemeleri ve cihazları üreticisi olarak kurulan VERICOM, üstün teknolojisiyle Kore diş endüstrisinde lider konumdadır. 
Vericom, 100'den fazla ülkeye dental Restoratifler, Endodonti, Diş İzlenim, Prevantif, Yapıştırıcılar ve CAD / CAM malzemeleri gibi yüksek kaliteli ürünlerini ihraç etmektedir.
 
 
 
 
 
YESBIOTECH CO. LTD. YESIMPLANT, çeşitli yüksek kaliteli dental implantlar üretmekte ve dünya çapında ihracat yapmaktadır. Dental implant sektöründe yüksek tanınırlığı ve ürün mükemmelliği nedeniyle mevcut implant pazarında geniş bir paya sahiptir.
Şirket, Asya, Orta Doğu, Avrupa ve Amerika'daki müşterilerine en iyi hizmeti ve ürünleri sunmaktadır. YesBiotech Co. Ltd. yeni teknoloji gelişmelerini ve yeniliklerini sürekli takip etme isteği ile Ar-Ge'ye yoğun yatırım yapmaktadır.
 
 
IDEX 2019 11-14 Nisan tarihleri arasında ihracatın merkezi CNR Expo Yeşilköy’de sektöre yeniden yön verecek. IDEX 2019’da yer almak için sizi de bekliyoruz.