Kalan Süre

Haberler

IDEX'e uluslararası destek büyüyor!

IDEX 2019, Brezilya'nın milli katılımı ile uluslararası alanda zenginleşiyor. Brezilya sağlık sektörünün en güçlü derneği ABIMO (Brezilya Tıp, Dişçilik, Hastane ve Laboratuvar Ekipman ve Ürünleri Sanayi Birliği) ve Pozitif Fuarcılık arasında yapılan anlaşma ile Brezilyalı çok sayıda firma IDEX'te bu yıl ilk kez yer alacak.
 
 
 
 
Aditek, 1990 yılında iki ortodontist tarafından, hızla büyüyen Brezilya ortodontik pazarını, yenilikçi ve kaliteli ürünler sunarak geliştirmek amacıyla kurulmuştur. Aditek, ABD'de patentli ilk Brezilya şirketi olup, kendinden bağlamalı braketlerde öncüdür. Braketlere ek olarak geniş bir ortodontik ürün yelpazesine sahiptir.
 
 
 
Biodinâmica, ağız sağlığını korumaya yönelik diş ürünleri üreticisidir. Ürünler: Çimento ve astarlar, diş beyazlatma, endodonti, ortodonti, dental kalıp malzemeleri
 
 
 
 
Bionnovation, implant ve biyomateryallere odaklı dental ürünler üreticisidir.
 
 
 
 
Implacil implantlar, frezler, aletler, kitler, protez bileşenleri üzerine odaklı diş ürünleri üreticisidir.
 
 
 
Orthometric, sektörün teknik standartlarına uygun yüksek kaliteli ortodontik ürünler üretmektedir. Şirketin Ar-Ge grubu, kullandıkları malzeme, ürün ve tasarımlarda kaliteye öncelik verir.
 
 
Kendi alanında dünyanın en büyük 3 fuarından biri olan İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı IDEX, 11-14 Nisan 2019 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul'da gerçekleşecek. Siz de, Türkiye ve yakın coğrafyasındaki sektör ihtiyacının tamamını karşılayan IDEX Fuarı'nda yer almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.