Kalan Süre

Haberler

İlklerin fuarı İDEX’e, Türkiye’den ve hedef coğrafyadan yoğun ilgi!

2016 Nisan ayında gerçekleştirilen fuarda, çoğunluğu diş hekimi olmak üzere,731’i yabancı, toplam 12.505 sektör profesyoneli IDEX İstanbul’da sergilenen sektörde çığır açacak ürünlerle buluşturuldu. IDEX İstanbul, Avrupa, ABD, Orta Doğu ve Uzak Doğu ülkelerinden yaklaşık 100’ü yabancı olmak üzere toplam 400’e yakın firmanın katılımı ile 15 bin metre kare alanda organize edildi. Fuardan, sektöre 50 milyon doları aşan bir ticaret hacmi oluşturulduğu tahmin ediliyor.  
 
 
Fuar kapsamında ilk kez 'IDEX İstanbul Dental Tribune International Türkiye Sempozyumu' gerçekleştirildi. Sempozyumda diş hekimliği biliminin dünyaca ünlü isimleri tarafından Türkiye'de ilk kez “Kadavra Uygulamalı” workshop düzenlendi. Sempozyum kapsamında, özel koşullar altında korunarak getirilen kadavra üzerinde gerçekleştirilen workshopa özellikle diş hekimleri yoğun ilgi gösterdi.
 
 2016 Fuarında CNR tarafından Diş Hekimliği fakültelerinden 19 Dekan, 7 Dekan Yardımcısı, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinden 32 Başhekim ve 4 Başhekim Yardımcısı ve 21 Hastane Yöneticisinden oluşan 83 kişilik özel bir alım heyeti programı yürütüldü.
 
Türkiye’nin tek sektörel fuarı olan İDEX’e katılarak Marka görünürlüğünüzü uluslararası bir boyuta taşımak ve Kazancınıza kazanç katmak istiyorsanız, yerinizi almak için acele edin!