Kalan Süre

Haberler

IDEX 2017 Teşekkür Mesajı

Türk Dental Sektörünün uluslararası tek fuarı olan 14. Istanbul Ağız-Diş Sağlığı, Cihaz ve Malzemeleri Fuarı IDEX Istanbul, ilk kez her yıl üst üste düzenlenmesine rağmen tarihi bir başarıyla 27-30 Nisan tarihlerinde CNR Expo Yeşilköy’de gerçekleşti.
 
14. IDEX Istanbul fuarı 400’ün üzerinde marka ve 15.000 m2 alanda, 60 farklı ülkeden gelen 1.240 yabancı ve 12.015 yerli ziyaretçiyle, toplamda 13.255 sektör profesyoneli tarafından ziyaret edildi. Fuarın yabancı ziyaretçisi geçen seneye göre %60 artış göstererek rekor kırdı. 14. düzenlenen IDEX Istanbul fuarı, CNR Holding’in gayretleriyle uluslararası kimliğini daha da pekiştirerek bu yıl ilk kez Ekonomi Bakanlığı tarafından alım heyeti teşvikleri kapsamında değerlendirildi ve CNR pazarlama ekibi tarafından Alım Heyetleriyle B2B Eşleştirme programı düzenlendi.  
 
 
Bu başarıda katkısı olan CNR Holding tecrübesine ve profesyonelliğine inanan bütün paydaşlarımıza, başta siz değerli katılımcılarımız olmak üzere bütün sektör profesyonellerine teşekkürü borç biliriz. 
 
Öncelikle her iyi işin arkasında olan ve CNR Holding’in son yıllarda sağlık sektörüne yaptığı yatırımları destekleriyle onurlandıran, hedeflerimizi hep daha kaliteli ve yenilikçi bir çıtaya taşımamız konusunda bize yol göstermeyi kendine görev edinen T.C. Sağlık Bakanlığı’nın değerli yetkililerine verdikleri büyük katkı için sonsuz teşekkür ederiz.
 
Açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran ve vizyonuyla aydınlatan Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkanı Sn. Dr. Hakkı GÜRSÖZ’e, fuar süresince yanımızda olup, derin bilgilerini ve ilgilerini sektörden esirgemeyen Başkan Yardımcıları Sn. Dr. Mehmet BAŞ ve Sn. Dr. Ali Sait SEPTİOĞLU’na fuarımıza kattıkları değer için teşekkür ederiz.
 
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerine önderlik eden ve fuarların kamu bilinirliliğini arttırma gayretiyle her zaman CNR Holding fuarlarına destek olan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri Daire Başkanı Sn. Dr. Dt. Kemal Özgür DEMİRALP’e, düzenlediği kongre ve değerli katılımcı hocalarımız adına teşekkür ederiz.
 
Türk ve dünya dental sektötü için birbirinden değerli ve eğitici kongrelere imza atan Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Mustafa Oral’a gerek fuar açılışımızda bizlerle olduğu için, gerek işimizi daha ileri taşıyacak projeleri hayata geçirme konusunda verdiği görüş ve önerilerle bizleri heyecanlandırdığı için çok teşekkür ederiz. 
 
Türkiye’nin 35 farklı ilinden gelen; 30 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve 11 Ağız Diş Sağlığı Hastanesi Yöneticisi, 30 Başhekim, 6 Başhekim Yardımcısı, 5 Dekan, 10 Diş Hekimleri Odası Başkanları ve binlerce diş hekimimize, VIP davetlilerimiz olarak misafirimiz oldukları için teşekkür ederiz. Ve bu davetlilerimizin getirilmesi, ağırlanması sürecinde geceler boyunca çalışan CNR Satış/Pazarlama ekibinden Zerrin Karslı’ya da çok teşekkür ederim.
 
Yaptıkları etkili pazarlama faaliyetleriyle fuara gelen yabancı ziyaretçi sayısını yüzde 60, VIP ziyaretçi sayısını ise üç katına çıkarmayı başararak, fuarın geçen senelere nazaran daha büyük bir iş hacmine ulaşmasına doğrudan etki eden CNR Holding Pazarlama Direktörü Tülay Tosun ve ekibine, katılımcılarımızın başarılı bir fuar geçirmesi için büyük bir özveriyle çalışan, VIP ziyaretçilerimizle tek tek ilgilenen satış grubu yöneticilerim CNR Holding Satış Genel Müdürü Mustafa Tokatlı ve Show Manager Kadir Yılmaz ile ekiplerine de ayrıca teşekkür ederim.
 
IDEX Istanbul Fuarı’nı 14. üncü kez birlikte düzenleme zevkine eriştiğimiz, fuarı her sene düzenleme girişimimizde bize verdiği güçlü destekle bizim motivasyonumuzu ve şevkimizi arttıran, sektörün genelini kucaklayıcı bakış açısıyla fuarın her sene daha da güçlenerek büyümesine katkıda bulunan DİŞSİAD yönetimine başta DİŞSİAD Başkanı Sn. Ali Çakır olmak üzere teşekkürlerimizi sunarım.
 
 Saygılarımla,
 
Ceyda EREM
 
Yönetim Kurulu Başkanı
CNR Holding