Kalan Süre

Haberler

Artistik Dental Fotoğraf Yarışması”ndaki resimler IDEX 2016’da sergilenecek.

Geçtiğimiz aylarda Estetik Dişhekimliği Akademisi Derneği (EDAD) çatısı altında “Artistik Dental Fotoğraf Yarışması” düzenlendi. Yarışma, Diş Malzemeleri Sanayici ve İşadamları Derneği (DİŞSİAD) sponsorluğunda gerçekleştirildi. Yarışmaya katılan fotoğraflar, CNR Expo Yeşilköyde düzenlenecek olan IDEX 2016 Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı’nda sergilenecek.
 
Dental fotoğrafçılığa ilgi gösteren diş hekimi ve teknisyenler, EDAD çatısı altında düzenlenen “Artistik Dental Fotoğraf Yarışması”na katıldılar. Fotoğraflar, dental fotoğrafçılığın duayeni olarak bilinen Dt. Ömer Engin’in yöneticiliğini yaptığı “Dijital Dental Fotoğraf” sosyal medya kapalı grubuna gönderildi. DİŞSİAD’ın sponsorluğunda düzenlenen yarışmanın duyurulması ve fotoğrafların seçilmek üzere toplanması Dt. Ömer Engin tarafından yapıldı. Yarışma için fotoğraf gönderimi 28 Mart tarihinde sona erdi.
 
Dijital Dental Fotoğraf grubuna üye diş hekimleri tarafından yapılan oylamalar sonucunda seçilen 70-80 dental fotoğrafın CNR Expo Yeşilköyde düzenlenecek olan IDEX 2016 Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı’nda sergilenmesine karar verildi.
 
Fotoğraflar, 14-17 Nisan tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköyde düzenlenecek olan IDEX 2016 Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı’nda sergi alanında gösterilecek.