Kalan Süre

Haberler

Milli üretimimizin dünya ile tanışabilmesi için zemin oluşturduk!

CNR Holding Pazarlama Grup Başkanı Reha Tartıcı; “Türkiye’nin en büyük ihracat merkezi CNR Expo’da, dental alanındaki milli üretimlerimizin dünya ile tanışabilmesi için zemin oluşturuyoruz. Dünyanın en kolay ulaşılabilir fuar alanlarından biri olan CNR Expo hem yurt içinden, hem yurt dışından gelecek ziyaretçiler için oldukça önemli bir artıdır.  
 
CNR Expo Sektör için çok önemli bir marka olan DİŞSİAD’la güç birliğine girip, bu önemli organizasyonu yıllardır başarı ile gerçekleştirdiğimiz için oldukça mutluyuz. IDEX Türk dental sektörü için çok önemli bir kazanımdır. Bizler her yıl fuarı büyütürken ziyaretçi sayısını da arttırarak hem sektörün hem de Türkiye’nin ihracatının artmasına katkı sağlıyoruz.
 
IDEX için DİŞSİAD’ın yanı sıra CNR Holding’in alanlarında uzman pazarlama ve satış ekipleri de dünyanın dört bir yanında, fuarın başarısı için çalışıyor. Aynı zamanda Ekonomi Bakanlığı'nın Alım Heyeti Desteğini de arkasına alan IDEX’in ihracat hacmini bu yıl daha da artırmayı hedefliyoruz. Orta Doğu, Arap Ülkeleri, Balkanlar, Rusya ve Türki Cumhuriyetleri’nden gelecek olan alım heyetleri, IDEX katılımcılarıyla B2B Eşleştirme Programı kapsamında ikili görüşmeler de yapacak.” dedi.  
 
14. IDEX İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri” Fuarı, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve DİŞSİAD (Diş Malzemeleri Sanayici ve İşadamları Derneği) tarafından organize ediliyor.