Kalan Süre

Haberler

İDEX’in Gözü Yine Kendi Rekorunda

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından organize edilen, dünyanın en prestijli üç ağız ve diş sağlığı fuarından biri olan İDEX İstanbul’a uluslararası ilgi her geçen yıl artıyor. Geçen yıl 100 olan yabancı katılımcı sayısı daha şimdiden 140’ın üzerine çıktı. Mayıs 2022’e kadar katılımcı kayıtları devam eden İDEX İstanbul, böylelikle yabancı katılımcı rakamını, bir önceki yıla göre %50’nin üzerinde artırmış olacak.

 

2022 yılında dünya dental sektörü için düzenlenecek ilk fuar organizasyonu olan İDEX İstanbul, ziyaretçi açısından da rekora koşuyor. Tanıtımları Asya’dan Amerika’ya, Avrupa’dan Afrika’ya, tüm kıtalarda yapılan İDEX İstanbul, geçen yıl ulaştığı 22 bin 496 olan ziyaretçi rakamını 30 binin üzerine çıkararak bu alanda da yeni bir rekora imza atmak istiyor.

Dünya ağız ve diş sağlığı sektörü için 200 milyon dolarlık yeni ticaret hacmi oluşturan fuar için, CNR Holding’in özel yetiştirilmiş 45 kişilik BIA ekibi yoğun mesai harcıyor. BIA - Global Pazar İstihbarat ekibi öncelikli olarak İDEX İstanbul katılımcılarının ürün gruplarına hitap eden, dünyanın dört bir yanındaki sektör alıcılarını tespit ederek iletişime geçti. CNR Holding bu sistemle, katılımcı firmaların ürün grupları doğrultusunda belirlenen uluslararası alıcıları fuara getirerek ihtiyaçları doğrultusundaki firmalar ile buluşmasını sağlayacak. Fuar katılımcıları bu sayede kendilerine yeni ticaret ağları oluşturacak.