Kalan Süre

Haberler

Tek kullanımlık hijyen malzemeleri İDEX İstanbul’da

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında dünya genelinde sıkı önlemler alınmaya devam ediyor. Birçoğunun kalıcı olarak hayatımızda var olacağı bu önlemlerden sosyal izolasyon ve hijyenin önemi ise her geçen gün artırıyor.
 
 
2 metrelik sosyal mesafe uygulamasının mümkün olmadığından daha koruyucu ekstra önlemler, cihazlar ve teknikler, dental sektörü için hayati önem kazandı. Bunlar arasında tulum, maske, siperlik, eldiven gibi tek kullanımlık hijyen malzemelerinin önemi ise oldukça arttı.
 
Dental sektörü için organize edilen ve dünyanın en prestijli fuarları arasında gösterilen İDEX İstanbul, 2022'de tek kullanımlık hijyen malzeme firmalarını da misafir edecek. Fuarda ürün sergileyecek olan tek kullanımlık hijyen malzeme üretici firmaları,  İstanbul Fuar Merkezi’nde, Türkiye’nin hemen her ilinden, diş hastaneleri, diş hekimliği fakülteleri, ağız ve diş sağlığı merkezleri, diş hekimliği odalarını temsilen öğretim görevlileri ve hastane yöneticilerinden oluşan çok sayıda sektör profesyoneli ile ikili iş görüşmeleri gerçekleştirecek.