• 17. Uluslararası İstanbul Ağız- Diş Sağlığı, Cihaz ve Malzemeleri Fuarı
  • 26-29 Mayıs 2022
Kalan Süre

Haberler

Ağız ve diş Sağlığının ‘global’ buluşması

Türkiye’de ağız ve diş sağlığı ekipmanlarının gelişimine ve sektörün ticari hacminin artmasına çok büyük katkılar sağlayan İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Ekipmanları Fuarı (İDEX İstanbul), CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde 17. kez düzenlenecek. CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ile Diş Malzemeleri Sanayicileri ve İşadamları Derneği (DİŞSİAD) iş birliğinde organize edilen fuar, 35 bin metrekarelik alanda, 1000’in üzerinde markayı binlerce sektör profesyoneli ile buluşturacak.
 
 
Dünya dental sektörünün teknolojik gelişmeleri ve sektöre dair tüm ürün guruplarını 4 gün boyunca ağırlayacak olan İDEX İstanbul’u; diş hekimleri, diş teknisyenleri, diş laboratuvarları, akademisyenler, öğrenciler, kamu ve özel hastanelerden satın almacılar, tedarikçiler, distribütörler gibi, sektörü yakından takip eden çok sayıda alıcı ziyaret edecek.  
 
İDEX İstanbul kapsamında düzenlenecek olan kongre ve sempozyumlarda her yıl olduğu gibi 2022'de  de dünyanın en önemli akademisyen ve uzmanları ağırlanacak.