• 17. Uluslararası İstanbul Ağız- Diş Sağlığı, Cihaz ve Malzemeleri Fuarı
  • 26-29 Mayıs 2022
Kalan Süre

Haberler

Türk ağız ve diş sağlığı İDEX’te bir araya geliyor

Türk ağız ve diş sağlığı endüstrisi için düzenlenen en büyük organizasyon İDEX İstanbul, yerli ve yabancı ziyaretçilerini bu yıl 26-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında ağırlayacak. CNR Holding kuruluşu Pozitif Fuarcılık ve DİŞSİAD tarafından hayata geçirilen fuarı 20 binin üzerinde uluslararası profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor. 
 
 
 
İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek İDEX İstanbul'a Türkiye’nin hemen her ilinden,  diş hekimleri, diş hekimliği fakülteleri ve ağız ve diş sağlığı merkezleri yöneticileri, diş teknisyenleri ve çok sayıda sektör profesyoneli gelecek.   
 
17. İDEX İstanbul (İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı), ağız ve diş sağlığı sektörü için oldukça önemli olan Dental Tribune Türkiye Sempozyumu'na bu yıl da ev sahipliği yapacak. Kongre ve sempozyumda, dünyanın en önemli akademisyen ve uzmanları fuar ziyaretçilerine sektördeki son yenilikler ve gelişmeler hakkında sunumlar yapacak. 
 
Siz de, ağız ve diş sağlığında en yeni tedavi yöntemlere, sektörde çığır açacak ürünlere sıra beklemeden ulaşmak için online davetiyenizi(bilet) şimdiden edinin.