• 17. Uluslararası İstanbul Ağız- Diş Sağlığı, Cihaz ve Malzemeleri Fuarı
  • 10-13 Eylül 2020
Kalan Süre

Küresel Dental Sektörü 10 Eylül’de Buluşacak


Aralarında İDEX İstanbul’un da olduğu, 16 Mart-30 Nisan döneminde düzenlenmesi planlanan tüm ulusal ve uluslararası fuarlar, Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu’nun kararına uygun olarak T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından 1 Mayıs 2020 sonrasına ertelendi.

 

Bu karar çerçevesinde, ağız ve diş sağlığı sektörünün son teknoloji ürünleri ve sektörün yeniliklerinin sergileneceğiİ DEX İstanbul, Pozitif Fuarcılık ve DİŞSİAD’ın aldıkları ortak karar ile 10-13 Eylül 2020 tarihine ertelendi. Türkiye’de ağız ve diş sağlığı sektörün ticari hacminin artmasında önemli rol oynayan İDEX İstanbul, 1000’in üzerinde markayı, 25 bin metrekarelik fuar alanında, binlerce uluslararası profesyonel ile bir araya getirecek.

 

Ağız ve diş sağlığı merkezlerinin başhekim ve başhekim yardımcıları, diş hekimliği fakültelerinin dekan ve dekan yardımcıları, diş hekimliği odalarının yönetim kurulu başkanları ve başkan vekillerinin özel davetli olarak ziyaret edeceği İDEX İstanbul, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.