• 16. İstanbul Ağız- Diş Sağlığı, Cihaz ve Malzemeleri Fuarı
  • 11-14 Nisan 2019
Kalan Süre

IDEX İstanbul ziyaretçileri THY ile indirimli uçacak!


Alanında dünyanın en büyük üç fuarından biri olan 16’inci İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı-IDEX İstanbul 2019'un "Resmi Hava Yolu" Türk Hava Yolları oldu. 
 
Fuar ziyaretçileri, CNR Holding ve Türk Hava Yolları arasında yapılan anlaşma ile Turkish Conventions üzerinden indirimli seyahat edebilecek. Türk Hava Yolları 16’ıncı IDEX İstanbul 2019 etkinliğinin Resmi Hava Yolu olarak Turkish Conventions kapsamında belirli rezervasyon sınıflarında indirimli ücretler sunmaktadır. 
 
IDEX 2019 ziyaretçileri, indirimli rezervasyon ve biletleme işlemlerini, Turkish Conventions üzerinden, Delege Segmesini tıklayıp, “019TKM19”  etkinlik kodunu girerek elde edebilecekler.
 
CNR Holding tarafından kendilerine sağlanan etkinlik kodu ile uçak rezervasyonu yapacak olan IDEX 2019 ziyaretçileri konaklama ve diğer hizmetlerini de www.expotour.com.tr adresinden sağlayabilecek.
 
IDEX İstanbul, 11-14 Nisan  2019  tarihleri arasında, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından, Diş Malzemeleri Sanayicileri ve İşadamları Derneği (DİŞSİAD) ile birlikte organize ediliyor