• 17. Uluslararası İstanbul Ağız- Diş Sağlığı, Cihaz ve Malzemeleri Fuarı
  • 8-11 Nisan 2021
Kalan Süre

Haberler

Ünlü çene cerrahı İDEX için geliyor

Türkiye’nin ağız ve diş sağlığı fuarı 17. İDEX İstanbul (İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı), bu yıl da, sektördeki yenilik ve gelişmelerin ele alınacağı kongre ve sempozyumlara ev sahipliği yapacak. Aralarında Doç. Dr. Guilherme Carpena Lopes’in de olduğu dünyaca ünlü akademisyenler, sektör temsilci ve öğrencilerine sunumlar yapacak.
 
 
Federal Üniversitesi (UFSC) Diş Hekimliği Bölümü’nden 1995 yılında mezun olan Doç. Dr. Guilherme Carpena Lopes, çene cerrahisi alanında 500’ün üzerinde uluslararası konferansta konuşmacı olarak bulundu. Çeşitli dillerde yayımlanan 125’ten fazla bilimsel makalenin yazarı olan Doç. Dr. Lopes’in yayınları diğer bilimsel makalelerde 2.500 kez kaynak gösterilerek alıntılandı.  
 
Operatif Diş Hekimliği, UFRGS Diş Hekimliği Fakültesi Dergisi, Revista Sul-Brasileira de Odontologia ve Revista Odonto Ciência gibi birçok derginin yayın kurulu üyesi olan Doç. Dr. Guilherme Carpena Lopes, Türk ağız ve diş sağılığı sektörü tarafından da yakından tanınıyor.